bir alan araştırması: türkiye’de neden boyu değil işlevi önemli?

yıllardır hep düşünürüm. neden türkiye’deki erkekler mevzu penis boyları olduğunda hararetle “boyu değil işlevi” diye tutturur ve yedi cihanı buna ikna etmeye çalışırlar diye. buna inananlar başka bir yazı konusu muhakak. ancak içime yıllar evvel düşen kurt vesilesiyle ben de yollara düşmüş, köy bucak kasaba dememiş anadolumuzu dolaşmış ve çeşitli saha çalışmaları yapmıştım. o yıllarda henüz soros efendi memlekete oluk oluk para akıtmıyordu. bu nedenle çalışmalarımı derlemiş olmama rağmen projelendirememiştim ve o bilgiler öyle tavan aramda tozlanmaya bırakılmıştı. akademik anlamda yeterli görülmeyen bu çalışmamla ilgili sayısız spekülasyon ortaya atılmış, intihal yaptığım söylenmiş ve kıskanç akademisyenlerce engellenmiştim. altın portakal jürisi de bana gıcık olduğu için ödülümü vermedikleri gibi hakkımda da “pekaka törör örgütü’nün acanı olduğum” iddialarını ortaya atarak ismim karalanmış, hedef gösterilmiştim. juriye göre pekaka bana türk erkeklerinin meşhur imajlarını bozmam için para vermişti. “daha neler! iftiranın bu kadarı…” demiş geçmiştim ama bu iddiaları allayıp pullayıp servis eden yandaş (kalleş) medya sebebiyle evim ve ofisim (aslında home office’im) taşlanmış, mahalle esnafı yüzüme bakmamış, ekmek ve sigara satmamıştı bana. bu nedenle süper, mega, gross ve bilimum büyüklükteki marketlerde sürünmüşlüğüm vardır.

neyse efendim, bu can sıkıcı hadiselerden sonra yıllar yıllar geçti ve projem gurbet ellerde gereken taktiri gördü ve ben de memleketimde elimden alınan (daha doğrusu çalınan) saygınlığımı tekrar kazandım.

şimdi sizlerle yıllar evvel hazırladığım halde engellenen çalışmamın güncellenmiş halinden bazı bilgiler aktarmak, yıllarca büyüklükleriyle övünen memleket erkeklerimizin gerçek yüzlerini ortaya çıkartmak istiyorum. hadi gelin hep birlikte şaşıralım!

az sonra paylaşacağım istatistiklerin hepsi isviçreli bilim insanları tarafından onaylanmalarının yanı sıra cambridge ve oxford üniversiteleri tarafından da desteklenmektedir. bu bilgi sanırım verilere olan inancınızı sağlamlaştıracaktır.

***

evet efendim, neden türkiyeli erkekler yıllardır “boyu değil işlevi” diyor?

hemen söyleyeyim. zira efendim yaptığım inceleme ve saha çalışmalarının ardından alanında uzman kişilerce belirlediğimiz ortalamaya göre türkiyeli erkeklerin penis boyu ortalamaları tam tamına 14.11 cm. evet evet yanlış okumadınız 14.11.

hani o yıllardır “benimki inikken 16 santim lağn” diye hırlayan davarlar vardı ya meğersem bize göz göre göre yalan söylüyorlarmış da komplekslerini yenmek için bu “ boyu değil işlevi önemli” yalanını uydurmuşlar.

adiler! alkaçaklar! yıllarca halkımızın duygularıyla oynadınız ama artık gerçekler gün gibi ortada! rezil kepazeler!!!

çalışmamı türkiye ile sınırlı tutmamamı öneren proje danışmanımım verdiği gazla ülke ülke dolaşıp sizler için fantastik ve işlevi kadar boyu da mühim olan bir harita hazırladım.

hali hazırda iç savaşın sürdüğü birkaç ülke dışında dünyanın hangi ülkesinde penis boylarının maaşallahı var hangilerinde durum içler acısı görecek, her allahın günü de bana dua edeceksiniz. allah kabul etsin.

efendim peki türklerin akraba oldukları söylenen, hatta atilla var ya türktü diyen tarihçilerin yalancı olduklarını biliyor muydunuz? bilmiyordunuz. şimdi öğreneceksiniz. zira efendim macar salamının sırrı da bu çalışmamla birlikte çözüldü. şok üstüne şok! evet efendim salamlarıyla ünlü macarların ortalama penis boyları 16,51 cm. yanlış okumadınız tam tamına 16,51. efendim bakın iddia var iddia var. hadi macarlı salamıyla bize gerçek mesajı vermiş, halkını kandırmamış. ama ama ya bizimkiler? bizim memlekettekiler? tüh size yazıklar olsun. efendim, araştırmamada öne çıkan ülkeler ve oranları listelersek kolaylık olsun diye şu sonuçlarla karşılaşıyoruz.

1-macaristan: 16.51 cm
2-fransa: 16.01
3-çek cumhuriyeti: 15.89
4-hollanda: 15.87
5-italya: 15.74
6-belçika 15.65
7-gürcistan: 15.61
8-daniamrka:15.29
9-slovakya: 15.21
10-slovenya: 15.13
11-bulgaristan: 15.02
12-sırbistan: 14.87
13-isveç: 14.80
14-hırvatistan: 14.77
15-yunanistan: 14.73
16-arnavutluk: 14.73
17-beyaz rusya: 14.63
18-izlanda: 14.56
19-almanya: 14.48
20-isviçre: 14.35
21-norveç: 14.34
22-polonya: 14.29
23-avusturya: 14.16
24-türkiye: 14.11
25-makedonya: 13.98
26-ukrayna: 13.97
27-ingiltere: 13.97
28-ispanya: 13.85
29-estonya: 13.78
30-finlandiya: 13.77

vallahi aslına bakarsanız beni türkiye’den ziyade iskandinav erkekleri şaşırttı. ne bileyim efendim, beynimize nasıl empoze edilmişse biz kendilerini baya heybetli bilirdik ancak sonuçlar skandal derecesinde. cık cık.

peki sevgili araştırma dostları dünyada durum nasıl dersiniz?

brezilya vallahi yanıyor. 16,1 cm ortalama. hey maaşallah! peru, venezüella, kolombiya deseniz brezilya yanlarında yer cücesi kalıyor. güney amerika’daki en küçük penislilerin ülkesi surinam’ın ortalaması bile türkiye’den büyük. varın siz düşünü halini güzel ve yalnız ülkemizin.

***

yıllarca küçük amerika olmaya çalışan türkiye’nin aslında çoktan büyük amerika olduğunu biliyor muydunuz? öğrenin. zira efendim abd’nin ortalaması 12,29. evet 12,29… ay nasıl oluyor da dünyanın en güçlü ülkesi oluyorlar anlamak zor. politika ile penis işleri ayrı da değil oysa. bu istatistiği çıkardığımda ben de çok şaşırmıştım, itiraf ediyorum.

afrika ise çılgın atıyor hiç şaşırmayacağınız üzere. klişelerin hepsi doğrudur dercesine ortaya çıkan rakamlar vallahi dudak uçuklatacak cinsten.

kıtanın kuzeyinde ortalama 15 cm iken ortalara indikçe rakam giderek yükseliyor. ghana ise vallahi bu alanda dünya birincisi. ortalaması tam tamına 17,31. yani bir nevi cennet.

güney afrika ülkelerinin de maşallahları var.

kazakistan dışında asya kıtasının hali içler acısı. kazaklar 15,4’lük bir ortalama tutturmuşlar ancak koskoca kıta 10 ile 13’ler arasında sürünmekte. burayı deşmek ve ırkçı ırkçı konuşmak istemem ama hindistan’ın durumu baya acıklı. allah yardım etsin ne denir.

neyse efendim lafı uzatıp bu heyecanlı sonuçlarla aranıza girmek istemiyorum. alanında uzman kişi ve kurumlarla birlikte hazırladığımız harita şu linkte.  worldpenissize.com

yazdıklarıma inanmayanlar ülke ülke kontrol edip gerçekleri gözleriyle görebilirler.

bu çalışma tamamen yıllardır gözümüze baka baka yalan söyleyen erkeklerin foyasını ortaya çıkarmak için yapılmıştır. hiçbir ticari amacı ya da niyeti yoktur. istatistiklerle yetinmek istemeyenler için gezi yazılarımdan derlenen “uzun ince bir yol” isimli anı kitabım da yakında raflarda olacak. gerekli bilgileri buradan sizlerle paylaşacağım. hepinizi öpüyor, “boyu değil işlevi önemli” diyen erkeklerden uzak durmanızı öneriyorum.

sevgilerimle,

prof. dr. derya heybetlioğlu
University of Accra,
Accra, Ghana

d.heybet@uoa.edu.gh
Reklamlar

10 comments

  1. cübbelinin aleti dahada betermiş meğer, 6 cm var yok.bu muhterem ”sindi bebekler erkeklerimizi tahrik ediyor,diinen caiz değil” dediğinde,ben ”bıktık şu müslüman kanaat önderlerinin s…nin derdinden” diye akılmdan geçirmiştim.allahtan yayınlandıda cübbelinin porno vidyoları bende endişe edevcek pek bişey olmadığını (hatta bi ‘şey’ bile olmadığını)öğrenmiş oldum. 🙂

    1. şimdi kadın, erkek penis hasedinin de ne kadar gereksiz olduğunu bir kez daha öğrenmiş oluyoruz. zira ben de kendi saha araştırmalarımdan hareketle diyebilirim ki ne boyu ne de işlevi… 😀

      1. ya ugur’un annesi (evet bizim ugur, cundaspor) şey demişti “hepimiz aynı güneşin altında çamaşır kurutuyoruz”. onu azcık defrme eder güncellersek “hepimiz aynı güneşin altında koli kesiyoruz” deyip barış kardeşlik mesajı verebiliriz. hahahahahahahahahaa

  2. aferin devam et böyle, memleket meselelerini herşeyi bitirdin.şimdi de size queenleri topla başına.onların tatası tuttu yaneee ahahaha

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s